ГОЛОВНА    Новини    Наше місцезнаходження    Наступний захід    Контакти    Задати запитання   

! Фотозвіти
Загальна інформація
Проживання в Карпатах і Львові
Індивідуальні тури (VIP рафтинг)
Додаткові послуги
Цікаві місця на маршруті
Партнерство
Школа інструкторів
Словник рафтера
Словник спелеолога
Гумор

Найкращий відпочинок в готелях Східниці

східниця

Мальовничі краєвиди Карпат, величні гори та першокласні можливості відпочинку – все це є у затишному селищі на Дрогобиччині під назвою Східниця. Сюди прагнуть приїхати люди, які втомились від гаміру великих міст, хочуть потрапити в спокійну атмосферу екологічно чистого краю та підлікувати здоров`я місцевими мінеральними водами.

Найкращий готель

Неймовірний відпочинок в Cхідниці в пошані вже не один десяток років. Сюди прагнуть приїхати всі, хто знає цілющу силу природних джерел. Починаючи з 1975 року, тут зроблено 38 свердловин та досліджено 17 джерел. Мінеральна вода "Нафтуся" має неймовірно широкий спектр дії на самопочуття. Аналогів цьому природному диву немає в світі. Відпочинок тут є безцінним.

східниця готельНа теренах мальовничого краю санаторії Cхідниці мають високий показник по кількості гостей. Якщо у вас відсутні проблеми зі здоров`ям, але ви поціновувач екологічного туризму, тут є всі умови для гарного проведення відпустки. Гірська річка Східничанка додає особливої цінности бальнеологічному курорту. Якщо ви маєте бажання приїхати у відпустку або на вихідні, забронюйте номер в одному з найкращих готелів під назвою "Київська Русь". Взірець якості послуг, високого рівня обслуговування та щирої гостинності – чи може бути краща пропозиція?

На території готелю є все, що необхідно для дорослих та дітей. Власний медичний центр пропонує діагностичні послуги з подальшим курсом індивідуального лікування. Сучасне обладнання та найкращі фахівці – запорука точної діагностики захворювань. Медцентр працює в таких напрямках:

  • урологія;

  • гінекологія;

  • дерматологія;

  • гастроентерологія;

  • неврологія і ін.

Інфраструктура

Найкращі готелі Cхідниці пропонують лікування, основою якого є мінеральні води. Готель "Київська Русь" має власний бювет з доступом до 6 найпопулярніших джерел, які лікують та мають профілактичну дію на багато захворювань, наприклад: цукровий діабет, малокрів`я, патології печінки та нирок, хвороби ЖКТ. Окрім лікування мінеральними водами на території готелю можна розслабитись в спа-центрі та навести красу в салоні. Для тих, хто любить щось гарячіше, пропонується відвідати фінську чи інфрачервону сауну.

Всі санаторії Cхідниці мають розвинену інфраструктуру. Готель "Київська Русь" відрязняється різноплановими можливостями відпочинку. Гарний ресторан, відкритий та закритий басейни, більярд-клуб, бар, кінозал та концеренц-зал – все тільки найкраще для дорогих гостей бальнеологічного курорту. А комфортні номери з сучасним інтер`єром стануть острівцем міцного сну після проведеного дня на свіжому повітрі. Сучасні готелі в Cхідниці чекають на своїх гостей. Приїздіть обов`язково, бо кращого місця для корисного релаксу не знайти.
 

   
Google